První dny ve školce - třída Bublinky

A je tu nový školní rok, nová třída, noví kamarádi i paní učitelky. 1.den ve třídě byl prima :)! Sice "trochu" nepořádek, ale teď už děti ví, kam která hračka patří. Podívejte se na pár momentek nejen ve třídě. Učíme se, cvičíme, zpíváme a taky jsme malovali kamaráda tuší...to se nám moc povedlo.

"Strom přátelství" - děti se seznámily s novou třídou, novými dětmi a novou paní učitelkou. Určili jsme si pravidla třídy a společného soužití.  Strom přátelství visí v naší ložnici/herně a připomíná nám, že všichni jsme jeden tým a musíme táhnout za jeden provaz.

" V lese je krásně" - není nic krásnějšího než čerstvý a voňavý vzduch lesa, zpěv ptáků a šumění listí ve větvích. V tomto roce se budeme co nejčastěji vydávat do lesa. Budeme poznávat přírodu, učit se a hrát si v ní.

"Vše děláme venku" - protože máme na začátku září krásné počasí, přesunuli jsme se na školkovou zahradu. Cvičíme na všech zahradách školky, využíváme herních prvků ke zlepšení naší kondice. Pořádáme pikniky s četbou a přivolávali jsme si sluníčko hudbou.

Hrajeme si na kuchaře.
V lese je krásně.