Charakteristika

Stručná charakteristika naší mateřské školy, kde nás najdete, kapacita dětí... více »

Zaměstnanci naší školky. více »

Ekologie

Naše MŠ je zaměřena na ekologickou výchovu a ochranu životního prostředí. více »

Náš cíl

Motto: "Řekni mi a zapomenu, ukaž mi a budu si pamatovat, nech mne udělat a zapamatuji si na celý život." více »

O nás

Naše mateřská škola poskytuje předškolní vzdělávání se zaměřením na ekologickou (enviromentální) výchovu a ochranu životního prostředí. Zahrada MŠ a blízký les nám umožňují plnit cíle programu ekologické výchovy ŠVP. Mateřská škola je držitelem certifikátu "Ekologická škola Pardubického kraje 3.stupně", je členem sítě škol zabývajících se ekologickou výchovou MRKVIČKA. Spolupracujeme s farmou pro hospodářská zvířata "Apolenka", s Ekocentrem Paleta Pardubice.

Podporujeme rozvoj talentu a zájem dětí v nabízených zájmových kroužcích a nadstandartních aktivitách školy, např. kroužek angličtiny, "Veselé pískání", "Zpívánky", "Keramika", "Plavání s Hastrmánkem" a nabízíme poradenství v oblasti nápravy výslovnosti. Stálých úspěchů dosahujeme ve výtvarných soutěžích, pravidelně se naše děti umísťují na předních místech.

Setkáte se u nás s atmosférou příjemného a tvořivého prostředí.

Vztahy a atmosféra naší školy

Motto: "S tebou mě baví svět"